Najważniejszym w naszej firmie celem jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług, dlatego też staramy się, aby każda maszyna była sprawna w 100%, a sama jej naprawa i serwis przebiegł jak najszybciej. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która dzięki znajomością technologii i rozwiazań technicznych pozwala skutecznie naprawić każdą usterkę w maszynie rolniczej lub ciągniku.

Nasza firma to niezależny serwis ciagników takich marek jak: New Holland Case Steyr

W usprawnieniu i jak ustaleniu realnego czasu naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej pomaga naszym pracownikom 4-stanowiskowy, w pełni wyposażony serwis stacjonarny, a przy użyciu profesjonalnych narzędzi serwisowych jesteśmy w stanie usunąć każdą, nawet najtrudniejszą usterkę. Dysponujemy możliwością naprawy uszkodzonych części za pomocą oryginalnych lub dobrej jakości zamienników, w zależności od preferencji naszych klientów.

Szybka i sprawna naprawa maszyn i ciągników to dla nas priorytet, dlatego też w naszej ofercie znajduje się warsztat mobilny, przygotowany do szybkiej eliminacji drobnych usterek ciągników i maszyn znajdujących się w gospodarstwach nabywców. Ciągle staramy się rozwijać i inwestować w najlepszy sprzęt, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów, dlatego wykonujemy również wiele innych napraw, takich jak:

kapitalne remonty silników
kapitalne remonty silników
naprawy skrzyni biegów
naprawy skrzyni biegów
regenerację oraz wymianę sprzęgieł
regenerację oraz wymianę sprzęgieł
naprawę układów hydraulicznych
naprawę układów hydraulicznych
naprawę układów elektrycznych
naprawę układów elektrycznych
naprawę napędów WOM, 4x4
naprawę napędów WOM, 4x4

Każdy klient traktowany jest przez nas w sposób szczególny i indywidualny. Zajmujemy się serwisowaniem klimatyzacji maszyn rolniczych oraz budowlanych, jak również pomagamy w naprawach usterek maszyn i ciągników marki Zetor, JohnDeere, Claas, Ursus oraz innych.

Finansowanie

Chcesz skorzystać z opcji finansowania zakupu sprzętu rolniczego? Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą opcję finansowania.